Knüpfer Beneš - připsáno (Frýdštejn 1844 - 1910 Ancona)
Mořské útesy, nesignováno, olej/plátno fixované na dřevě, 18 x 29 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Provenience:
sbírka architekta Osvalda Polívky (1859-1931)
26.05.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |